Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Jedno umyvadlo
- Sapho CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x52x46cm, dub stříbrný CR611-1111
Sapho CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x52x46cm, dub stříbrný CR611-1111
- Kompletní specifikace
- Související zboží24
Sapho CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x52x46cm, dub stříbrný CR611-1111Skladem7 989 Kč6 602 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59,2x52x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 13.7010 kg |
| EAN | 8590913130984 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 24
3 001 Kč
2 480 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 001 Kč
2 480 Kč
bez DPH
Skladem
1 617 Kč
1 336 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 617 Kč
1 336 Kč
bez DPH
Skladem
2 141 Kč
1 769 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 141 Kč
1 769 Kč
bez DPH
Skladem
3 973 Kč
3 283 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 973 Kč
3 283 Kč
bez DPH
Skladem
361 Kč
298 Kč
bez DPH
14 % sleva
361 Kč
298 Kč
bez DPH
Skladem
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
Skladem
5 495 Kč
4 541 Kč
bez DPH
14 % sleva
5 495 Kč
4 541 Kč
bez DPH
Skladem
817 Kč
675 Kč
bez DPH
14 % sleva
817 Kč
675 Kč
bez DPH
Skladem
199 Kč
164 Kč
bez DPH
199 Kč
164 Kč
bez DPH
Skladem
3 973 Kč
3 283 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 973 Kč
3 283 Kč
bez DPH
Skladem
4 549 Kč
3 760 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 549 Kč
3 760 Kč
bez DPH
Skladem
3 775 Kč
3 120 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 775 Kč
3 120 Kč
bez DPH
Skladem
9 305 Kč
7 690 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 305 Kč
7 690 Kč
bez DPH
Skladem
145 Kč
120 Kč
bez DPH
14 % sleva
145 Kč
120 Kč
bez DPH
Skladem
2 571 Kč
2 125 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 571 Kč
2 125 Kč
bez DPH
Skladem
3 431 Kč
2 836 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 431 Kč
2 836 Kč
bez DPH
Skladem
395 Kč
326 Kč
bez DPH
14 % sleva
395 Kč
326 Kč
bez DPH
Skladem
128 Kč
106 Kč
bez DPH
14 % sleva
128 Kč
106 Kč
bez DPH
Skladem
1 514 Kč
1 251 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 514 Kč
1 251 Kč
bez DPH
Skladem
5 151 Kč
4 257 Kč
bez DPH
14 % sleva
5 151 Kč
4 257 Kč
bez DPH
Skladem
3 027 Kč
2 502 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 027 Kč
2 502 Kč
bez DPH
Skladem
255 Kč
211 Kč
bez DPH
12 % sleva
255 Kč
211 Kč
bez DPH
Skladem
507 Kč
419 Kč
bez DPH
14 % sleva
507 Kč
419 Kč
bez DPH
Skladem
10 440 Kč
8 628 Kč
bez DPH
14 % sleva
10 440 Kč
8 628 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích























































