Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sapho Deska Rockstone 81x1,2x46,5cm, bílá mat CRR081-0101
Sapho Deska Rockstone 81x1,2x46,5cm, bílá mat CRR081-0101
- Kompletní specifikace
- Související zboží12
Sapho Deska Rockstone 81x1,2x46,5cm, bílá mat CRR081-0101Skladem5 151 Kč4 257 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 81x1,2x47 cm |
| Šířka | 810 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 10.1730 kg |
| EAN | 8590913981777 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Desky lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
Související zboží 12
2 365 Kč
1 955 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 365 Kč
1 955 Kč
bez DPH
Skladem
6 295 Kč
5 202 Kč
bez DPH
14 % sleva
6 295 Kč
5 202 Kč
bez DPH
Skladem
6 295 Kč
5 202 Kč
bez DPH
14 % sleva
6 295 Kč
5 202 Kč
bez DPH
Skladem
6 295 Kč
5 202 Kč
bez DPH
14 % sleva
6 295 Kč
5 202 Kč
bez DPH
Skladem
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
Skladem
2 390 Kč
1 975 Kč
bez DPH
35 % sleva
2 390 Kč
1 975 Kč
bez DPH
Skladem
4 635 Kč
3 831 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 635 Kč
3 831 Kč
bez DPH
Skladem
2 021 Kč
1 670 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 021 Kč
1 670 Kč
bez DPH
Skladem
3 087 Kč
2 551 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 087 Kč
2 551 Kč
bez DPH
Skladem
6 295 Kč
5 202 Kč
bez DPH
14 % sleva
6 295 Kč
5 202 Kč
bez DPH
Skladem
3 431 Kč
2 836 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 431 Kč
2 836 Kč
bez DPH
Skladem
3 345 Kč
2 764 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 345 Kč
2 764 Kč
bez DPH
Skladem
























