Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sapho Deska DTDL 81x1,8x46,5cm, dub stříbrný CR081-1111
Sapho Deska DTDL 81x1,8x46,5cm, dub stříbrný CR081-1111
- Kompletní specifikace
- Související zboží7
Sapho Deska DTDL 81x1,8x46,5cm, dub stříbrný CR081-1111Skladem1 514 Kč1 251 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 81x1,8x46,5 cm |
| Šířka | 810 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 5.3760 kg |
| EAN | 8590913927614 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Dodací lhůta cenové skupiny B je 6 týdnů.
Související zboží 7
2 021 Kč
1 670 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 021 Kč
1 670 Kč
bez DPH
Skladem
3 087 Kč
2 551 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 087 Kč
2 551 Kč
bez DPH
Skladem
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
Skladem
2 390 Kč
1 975 Kč
bez DPH
35 % sleva
2 390 Kč
1 975 Kč
bez DPH
Skladem
2 365 Kč
1 955 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 365 Kč
1 955 Kč
bez DPH
Skladem
3 345 Kč
2 764 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 345 Kč
2 764 Kč
bez DPH
Skladem
3 431 Kč
2 836 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 431 Kč
2 836 Kč
bez DPH
Skladem































