Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Umyvadlové skříňky
- Nábytek dle umyvadla
- Jedno umyvadlo
- Sapho ODETTA umyvadlová skříňka 57x50x43,5cm, antracit matný DT060-3434
Sapho ODETTA umyvadlová skříňka 57x50x43,5cm, antracit matný DT060-3434
- Kompletní specifikace
- Související zboží9
Sapho ODETTA umyvadlová skříňka 57x50x43,5cm, antracit matný DT060-3434Skladem10 028 Kč8 288 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 57x50x43,5 cm |
| Šířka | 570 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 26.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955501 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 9
3 603 Kč
2 978 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 603 Kč
2 978 Kč
bez DPH
Skladem
3 603 Kč
2 978 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 603 Kč
2 978 Kč
bez DPH
Skladem
662 Kč
547 Kč
bez DPH
14 % sleva
662 Kč
547 Kč
bez DPH
Skladem
413 Kč
341 Kč
bez DPH
14 % sleva
413 Kč
341 Kč
bez DPH
Skladem
497 Kč
411 Kč
bez DPH
12 % sleva
497 Kč
411 Kč
bez DPH
Skladem
634 Kč
524 Kč
bez DPH
12 % sleva
634 Kč
524 Kč
bez DPH
Skladem
2 468 Kč
2 040 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 468 Kč
2 040 Kč
bez DPH
Skladem
1 582 Kč
1 307 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 582 Kč
1 307 Kč
bez DPH
Skladem
4 205 Kč
3 475 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 205 Kč
3 475 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











































