Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sapho Deska Rockstone 580x12x440mm, bílá mat DTR58-0101
Sapho Deska Rockstone 580x12x440mm, bílá mat DTR58-0101
- Kompletní specifikace
- Související zboží11
Sapho Deska Rockstone 580x12x440mm, bílá mat DTR58-0101Skladem4 205 Kč3 475 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 58x1,2x44,5 cm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 445 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 6.7800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913913495 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Desky lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
Související zboží 11
3 431 Kč
2 836 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 431 Kč
2 836 Kč
bez DPH
Skladem
3 345 Kč
2 764 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 345 Kč
2 764 Kč
bez DPH
Skladem
9 107 Kč
7 526 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 107 Kč
7 526 Kč
bez DPH
Skladem
2 021 Kč
1 670 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 021 Kč
1 670 Kč
bez DPH
Skladem
3 087 Kč
2 551 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 087 Kč
2 551 Kč
bez DPH
Skladem
9 107 Kč
7 526 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 107 Kč
7 526 Kč
bez DPH
Skladem
2 365 Kč
1 955 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 365 Kč
1 955 Kč
bez DPH
Skladem
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
Skladem
2 390 Kč
1 975 Kč
bez DPH
35 % sleva
2 390 Kč
1 975 Kč
bez DPH
Skladem
11 859 Kč
9 801 Kč
bez DPH
14 % sleva
11 859 Kč
9 801 Kč
bez DPH
Skladem
9 107 Kč
7 526 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 107 Kč
7 526 Kč
bez DPH
Skladem


























