Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sapho LOREA umyvadlová skříňka 70x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub collingwood/černá mat LE070-1935
Sapho LOREA umyvadlová skříňka 70x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub collingwood/černá mat LE070-1935
- Kompletní specifikace
- Související zboží7
Sapho LOREA umyvadlová skříňka 70x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub collingwood/černá mat LE070-1935Skladem10 741 Kč8 877 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x44x51,2 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.8391 kg |
| EAN | 8590913965821 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 7
9 658 Kč
7 982 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 658 Kč
7 982 Kč
bez DPH
Skladem
7 181 Kč
5 935 Kč
bez DPH
14 % sleva
7 181 Kč
5 935 Kč
bez DPH
Skladem
8 566 Kč
7 079 Kč
bez DPH
14 % sleva
8 566 Kč
7 079 Kč
bez DPH
Skladem
5 065 Kč
4 186 Kč
bez DPH
14 % sleva
5 065 Kč
4 186 Kč
bez DPH
Skladem
5 065 Kč
4 186 Kč
bez DPH
14 % sleva
5 065 Kč
4 186 Kč
bez DPH
Skladem
497 Kč
411 Kč
bez DPH
12 % sleva
497 Kč
411 Kč
bez DPH
Skladem
7 181 Kč
5 935 Kč
bez DPH
14 % sleva
7 181 Kč
5 935 Kč
bez DPH
Skladem







































