Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Sapho BRAHEA umyvadlo 141x51,5cm (70+70cm), pravé, bílá mat BL141R
Sapho BRAHEA umyvadlo 141x51,5cm (70+70cm), pravé, bílá mat BL141R
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
Sapho BRAHEA umyvadlo 141x51,5cm (70+70cm), pravé, bílá mat BL141RSkladem14 689 Kč12 140 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.8000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913994630 |
| Záruka | 2 roky |
Desky lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
Související zboží 4
10 741 Kč
8 877 Kč
bez DPH
14 % sleva
10 741 Kč
8 877 Kč
bez DPH
Skladem
10 741 Kč
8 877 Kč
bez DPH
14 % sleva
10 741 Kč
8 877 Kč
bez DPH
Skladem
1 324 Kč
1 094 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 324 Kč
1 094 Kč
bez DPH
Skladem
10 741 Kč
8 877 Kč
bez DPH
14 % sleva
10 741 Kč
8 877 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích
















