Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Výlevky
- LECICO Výlevka keramická závěsná s roštem 36x52cm, bílá VKZ02
LECICO Výlevka keramická závěsná s roštem 36x52cm, bílá VKZ02
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
LECICO Výlevka keramická závěsná s roštem 36x52cm, bílá VKZ02Skladem3 110 Kč2 570 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 36x52 cm |
| Šířka | 361 mm |
| Hloubka | 516 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost / ks | 21.0960 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913890154 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 1
1 619 Kč
1 338 Kč
bez DPH
8 % sleva
1 619 Kč
1 338 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











