Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Instalační materiál a nářadí
- Umyvadlo příslušenství
- Zátky a výpusti pro umyvadla
- Silfra Umyvadlová výpust 5/4“, tichý click-clack, velká zátka, 5-55mm, zlato UD425S56P
Silfra Umyvadlová výpust 5/4“, tichý click-clack, velká zátka, 5-55mm, zlato UD425S56P
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Silfra Umyvadlová výpust 5/4“, tichý click-clack, velká zátka, 5-55mm, zlato UD425S56PSkladem1 390 Kč1 149 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SILFRA |
|---|---|
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 5-55 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960543 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Click Clack uzavíratelná výpust
Jedná se o moderní variantu mechanismu uzavírání výpustí do umyvadel a van. Již nemusíte přemýšlet, kam odložit gumovou zátku, nebude překážet řetízek, odpadne nepohodlné ovládání zátky pomocí táhla u baterie. Systém Click Clack je ovládán pouhým stlačením zátky.
Související zboží 1
Zboží zařazeno v kategoriích








