Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Nástěnné koupelnové doplňky
- WC štětky
- Sapho X-SQUARE WC štětka závěsná, mléčné sklo, chrom XQ301
Sapho X-SQUARE WC štětka závěsná, mléčné sklo, chrom XQ301
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Sapho X-SQUARE WC štětka závěsná, mléčné sklo, chrom XQ301Skladem980 Kč810 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 95x360x140 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8580 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126505 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |
Související zboží 2
119 Kč
98 Kč
bez DPH
119 Kč
98 Kč
bez DPH
Skladem
103 Kč
85 Kč
bez DPH
14 % sleva
103 Kč
85 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích







