Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Nástěnné koupelnové doplňky
- Police
- Sapho X-SQUARE skleněná police rohová, čtvrtkruhová 200x200mm, chrom/čiré sklo XQ009-11
Sapho X-SQUARE skleněná police rohová, čtvrtkruhová 200x200mm, chrom/čiré sklo XQ009-11
- Kompletní specifikace
Sapho X-SQUARE skleněná police rohová, čtvrtkruhová 200x200mm, chrom/čiré sklo XQ009-11Skladem1 041 Kč860 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 220x55x220 mm |
| Délka | 220 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8950 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976674 |
Zboží zařazeno v kategoriích




