Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Nástěnné koupelnové doplňky
- WC štětky
- Sapho X-ROUND GOLD WC štětka závěsná, mléčné sklo, zlato mat XR303GB
Sapho X-ROUND GOLD WC štětka závěsná, mléčné sklo, zlato mat XR303GB
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Sapho X-ROUND GOLD WC štětka závěsná, mléčné sklo, zlato mat XR303GBSkladem1 428 Kč1 180 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 95x370x140 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.8920 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913127618 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Související zboží 2
119 Kč
98 Kč
bez DPH
119 Kč
98 Kč
bez DPH
Skladem
103 Kč
85 Kč
bez DPH
14 % sleva
103 Kč
85 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích






