Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Kosmetická zrcátka
- Sapho X-ROUND BLACK kosmetické zrcátko závěsné, Ø 200mm, oboustranné, černá mat XR006B
Sapho X-ROUND BLACK kosmetické zrcátko závěsné, Ø 200mm, oboustranné, černá mat XR006B
- Kompletní specifikace
Sapho X-ROUND BLACK kosmetické zrcátko závěsné, Ø 200mm, oboustranné, černá mat XR006BSkladem2 141 Kč1 769 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 230x280x430 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 1.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913127014 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučená údržba koupelnových doplňků v černé nebo bílé variantě:
Pro zachování estetické kvality se doporučuje čistit povrch černých a bílých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.
Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky.
Zboží zařazeno v kategoriích




