Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Umyvadlové skříňky
- Nábytek dle umyvadla
- Dvojumyvadlo
- Sapho WAVE dvojumyvadlová skříňka 119,7x50x47,8cm, bílá/dub alabama WA120-3022
Sapho WAVE dvojumyvadlová skříňka 119,7x50x47,8cm, bílá/dub alabama WA120-3022
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
Sapho WAVE dvojumyvadlová skříňka 119,7x50x47,8cm, bílá/dub alabama WA120-3022Skladem20 631 Kč17 050 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WAVE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x50x48 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá, Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 20.9400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913941092 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Korpus skříněk: Cenová skupina A, B, C
Zásuvky a dvířka: Cenová skupina C
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 4
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
Skladem
7 731 Kč
6 389 Kč
bez DPH
14 % sleva
7 731 Kč
6 389 Kč
bez DPH
Skladem
5 014 Kč
4 144 Kč
bez DPH
14 % sleva
5 014 Kč
4 144 Kč
bez DPH
Skladem
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích



































