Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Doplňkové skříňky
- Vysoké skříně
- Sapho VIOLETA skříňka vysoká 35x140x30cm, pravá, bílá pololesk VI165-3131
Sapho VIOLETA skříňka vysoká 35x140x30cm, pravá, bílá pololesk VI165-3131
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Sapho VIOLETA skříňka vysoká 35x140x30cm, pravá, bílá pololesk VI165-3131Skladem11 171 Kč9 232 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIOLETA |
| Rozměr | 35x140x30 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Pravé |
| Výbava | Koš na prádlo: doplňková výbava, Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 22.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913850431 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Související zboží 1
168 Kč
139 Kč
bez DPH
14 % sleva
168 Kč
139 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











