Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Sprchové baterie
- Sprchové baterie nástěnné
- Sapho ULTRATAP nástěnná sprchová baterie, černá mat UT011TB
Sapho ULTRATAP nástěnná sprchová baterie, černá mat UT011TB
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
Sapho ULTRATAP nástěnná sprchová baterie, černá mat UT011TBSkladem6 871 Kč5 679 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 280 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.9110 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989490 |
| Záruka | 6 let |
Související zboží 4
310 Kč
256 Kč
bez DPH
14 % sleva
310 Kč
256 Kč
bez DPH
Skladem
1 760 Kč
1 455 Kč
bez DPH
37 % sleva
1 760 Kč
1 455 Kč
bez DPH
Skladem
714 Kč
590 Kč
bez DPH
14 % sleva
714 Kč
590 Kč
bez DPH
Skladem
361 Kč
298 Kč
bez DPH
14 % sleva
361 Kč
298 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









