Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Umyvadlové baterie
- Umyvadlové baterie stojánkové vysoké
- Sapho ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, černá mat/chrom UT007VBC
Sapho ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, černá mat/chrom UT007VBC
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Sapho ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, černá mat/chrom UT007VBCSkladem7 869 Kč6 503 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 303 mm |
| Hloubka | 234 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 225 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0640 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993398 |
| Záruka | 6 let |
Související zboží 3
537 Kč
444 Kč
bez DPH
14 % sleva
537 Kč
444 Kč
bez DPH
Skladem
611 Kč
505 Kč
bez DPH
14 % sleva
611 Kč
505 Kč
bez DPH
Skladem
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích







