Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Bidetové baterie
- Stojánkové bidetové baterie
- Sapho ULTRAMIX stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT003BC
Sapho ULTRAMIX stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT003BC
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Sapho ULTRAMIX stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT003BCSkladem4 567 Kč3 774 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 161 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.0110 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988639 |
| Záruka | 6 let |
Související zboží 3
894 Kč
739 Kč
bez DPH
14 % sleva
894 Kč
739 Kč
bez DPH
Skladem
537 Kč
444 Kč
bez DPH
14 % sleva
537 Kč
444 Kč
bez DPH
Skladem
611 Kč
505 Kč
bez DPH
14 % sleva
611 Kč
505 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








