Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Vanové baterie
- Vanové baterie nástěnné
- Sapho ULTRAMIX nástěnná vanová baterie, zlato mat UT010G
Sapho ULTRAMIX nástěnná vanová baterie, zlato mat UT010G
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Sapho ULTRAMIX nástěnná vanová baterie, zlato mat UT010GSkladem9 193 Kč7 598 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 194 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Hmotnost / ks | 3.6120 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988493 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Související zboží 3
Sapho Ruční masážní sprcha, 3 režimy sprchování, silikon trysky, průměr 120mm, ABS/zlato mat SK879GB
722 Kč
597 Kč
bez DPH
14 % sleva
722 Kč
597 Kč
bez DPH
Skladem
413 Kč
341 Kč
bez DPH
14 % sleva
413 Kč
341 Kč
bez DPH
Skladem
361 Kč
298 Kč
bez DPH
14 % sleva
361 Kč
298 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








