Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Klasická umyvadla
- Umyvadla na desku
- Sapho TWIG umyvadlo, litý mramor, 60x47cm, kryt výpusti, bez otvoru, bílá TW060-0
Sapho TWIG umyvadlo, litý mramor, 60x47cm, kryt výpusti, bez otvoru, bílá TW060-0
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
Sapho TWIG umyvadlo, litý mramor, 60x47cm, kryt výpusti, bez otvoru, bílá TW060-0Skladem4 291 Kč3 546 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978371 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Související zboží 6
9 881 Kč
8 166 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 881 Kč
8 166 Kč
bez DPH
Skladem
6 990 Kč
5 777 Kč
bez DPH
39 % sleva
6 990 Kč
5 777 Kč
bez DPH
Skladem
70 Kč
58 Kč
bez DPH
11 % sleva
70 Kč
58 Kč
bez DPH
Skladem
13 579 Kč
11 222 Kč
bez DPH
14 % sleva
13 579 Kč
11 222 Kč
bez DPH
Skladem
17 105 Kč
14 136 Kč
bez DPH
14 % sleva
17 105 Kč
14 136 Kč
bez DPH
Skladem
826 Kč
683 Kč
bez DPH
14 % sleva
826 Kč
683 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











