Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Zrcadla
- Zrcadla bez osvětlení
- Zrcadla v rámu
- Sapho TREOS zrcadlo v rámu 750x500mm, bílá mat TS750-3131
Sapho TREOS zrcadlo v rámu 750x500mm, bílá mat TS750-3131
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Sapho TREOS zrcadlo v rámu 750x500mm, bílá mat TS750-3131Skladem3 543 Kč2 928 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| Rozměr | 750x500x28 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 500 mm |
| Barva rámu | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913869259 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Související zboží 1
429 Kč
355 Kč
bez DPH
14 % sleva
429 Kč
355 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích




































