Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Umyvadlové skříňky
- Nábytek dle umyvadla
- Jedno umyvadlo
- Sapho THEIA umyvadlová skříňka 75,6x50x44,2cm, 2xzásuvka, dub alabama TH080-2222
Sapho THEIA umyvadlová skříňka 75,6x50x44,2cm, 2xzásuvka, dub alabama TH080-2222
- Kompletní specifikace
- Související zboží12
Sapho THEIA umyvadlová skříňka 75,6x50x44,2cm, 2xzásuvka, dub alabama TH080-2222Skladem11 601 Kč9 588 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THEIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 75,6x50x44,2 cm |
| Šířka | 756 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 442 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913949708 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 12
361 Kč
298 Kč
bez DPH
14 % sleva
361 Kč
298 Kč
bez DPH
Skladem
470 Kč
388 Kč
bez DPH
470 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
145 Kč
120 Kč
bez DPH
14 % sleva
145 Kč
120 Kč
bez DPH
Skladem
255 Kč
211 Kč
bez DPH
12 % sleva
255 Kč
211 Kč
bez DPH
Skladem
817 Kč
675 Kč
bez DPH
14 % sleva
817 Kč
675 Kč
bez DPH
Skladem
395 Kč
326 Kč
bez DPH
14 % sleva
395 Kč
326 Kč
bez DPH
Skladem
499 Kč
412 Kč
bez DPH
499 Kč
412 Kč
bez DPH
Skladem
290 Kč
240 Kč
bez DPH
41 % sleva
290 Kč
240 Kč
bez DPH
Skladem
206 Kč
170 Kč
bez DPH
14 % sleva
206 Kč
170 Kč
bez DPH
Skladem
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
Skladem
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích










































