Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sapho TABELLA držák ručníků 520 mm, nerez mat MI520
Sapho TABELLA držák ručníků 520 mm, nerez mat MI520
- Kompletní specifikace
Sapho TABELLA držák ručníků 520 mm, nerez mat MI520Skladem1 247 Kč1 031 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TABELLA |
| Rozměr | 520x50x80 mm |
| Šířka | 520 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Broušený nerez |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.7950 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913852022 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |










