Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Sprchové baterie
- Sprchové baterie podomítkové
- Sapho SOLARIS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá/měď mat WD042PG
Sapho SOLARIS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá/měď mat WD042PG
- Kompletní specifikace
- Související zboží8
Sapho SOLARIS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá/měď mat WD042PGSkladem3 982 Kč3 291 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Průměr | 150 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 2.2850 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913959332 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Související zboží 8
490 Kč
405 Kč
bez DPH
43 % sleva
490 Kč
405 Kč
bez DPH
Skladem
1 760 Kč
1 455 Kč
bez DPH
37 % sleva
1 760 Kč
1 455 Kč
bez DPH
Skladem
292 Kč
241 Kč
bez DPH
14 % sleva
292 Kč
241 Kč
bez DPH
Skladem
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
1 023 Kč
845 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 023 Kč
845 Kč
bez DPH
Skladem
361 Kč
298 Kč
bez DPH
14 % sleva
361 Kč
298 Kč
bez DPH
Skladem
1 883 Kč
1 556 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 883 Kč
1 556 Kč
bez DPH
Skladem
654 Kč
540 Kč
bez DPH
14 % sleva
654 Kč
540 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích













