Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Desky pro SKA konstrukce
- Sapho SKA deska Rockstone 606x463mm, bílá mat SKA600-0101
Sapho SKA deska Rockstone 606x463mm, bílá mat SKA600-0101
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Sapho SKA deska Rockstone 606x463mm, bílá mat SKA600-0101Skladem4 291 Kč3 546 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY SKA |
| Rozměr | 606x12x463 mm |
| Šířka | 606 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 463 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 7.7610 kg |
| EAN | 8590913949111 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Desky lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
Související zboží 3
4 119 Kč
3 404 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 119 Kč
3 404 Kč
bez DPH
Skladem
4 119 Kč
3 404 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 119 Kč
3 404 Kč
bez DPH
Skladem
1 990 Kč
1 645 Kč
bez DPH
36 % sleva
1 990 Kč
1 645 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích

















