Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Senzorové baterie
- Sapho Senzorová stojánková baterie 6V DC (4xAA), chrom PS342M
Sapho Senzorová stojánková baterie 6V DC (4xAA), chrom PS342M
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Sapho Senzorová stojánková baterie 6V DC (4xAA), chrom PS342MSkladem2 821 Kč2 331 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 164 mm |
| Hloubka | 152 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Elektronické |
| Výška výtoku | 87 mm |
| Ostatní | Bezdotykové ovládání |
| Hmotnost / ks | 1.4540 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982095 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 3
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
170 Kč
140 Kč
bez DPH
8 % sleva
170 Kč
140 Kč
bez DPH
Skladem
1 971 Kč
1 629 Kč
bez DPH
12 % sleva
1 971 Kč
1 629 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích










