Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Umývátka
- Rohová umyvadla
- Sapho RIBERA keramické umývátko rohové 43x28,5 cm, otvor pro baterii vpravo, bílá AR497
Sapho RIBERA keramické umývátko rohové 43x28,5 cm, otvor pro baterii vpravo, bílá AR497
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Sapho RIBERA keramické umývátko rohové 43x28,5 cm, otvor pro baterii vpravo, bílá AR497Skladem1 625 Kč1 343 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 43x15x28,5 cm |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 285 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Asymetrické |
| Hmotnost / ks | 6.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913907920 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 2
679 Kč
561 Kč
bez DPH
14 % sleva
679 Kč
561 Kč
bez DPH
Skladem
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích












