Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Doplňkové skříňky
- Nízké skříně
- Sapho RETRO skříňka 60x120x38cm, buk, pravá 1699
Sapho RETRO skříňka 60x120x38cm, buk, pravá 1699
- Kompletní specifikace
Sapho RETRO skříňka 60x120x38cm, buk, pravá 1699Skladem41 787 Kč34 535 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RETRO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x120x38 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Buk |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Směr otevírání | Pravé |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 41.4100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913216992 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích






