Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Topení, větrání
- Elektrické sušáky ručníků
- Sapho REDONDO elektrický sušák ručníků, kulatý, 600x1500 mm, 130 W, nerez lesk ER250V
Sapho REDONDO elektrický sušák ručníků, kulatý, 600x1500 mm, 130 W, nerez lesk ER250V
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Sapho REDONDO elektrický sušák ručníků, kulatý, 600x1500 mm, 130 W, nerez lesk ER250VSkladem7 387 Kč6 105 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | REDONDO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x1500x102 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hloubka | 102 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 130.00 W |
| Hmotnost / ks | 3.3900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913924064 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 2
183 Kč
151 Kč
bez DPH
8 % sleva
183 Kč
151 Kč
bez DPH
Skladem
679 Kč
561 Kč
bez DPH
14 % sleva
679 Kč
561 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích










