Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Nástěnné koupelnové doplňky
- Sapho Police rohová, čtvrtkruhová 200x200x8mm, mléčné sklo 22487
Sapho Police rohová, čtvrtkruhová 200x200x8mm, mléčné sklo 22487
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Sapho Police rohová, čtvrtkruhová 200x200x8mm, mléčné sklo 22487Skladem361 Kč298 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 200x8x200 mm |
| Délka | 200 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost / ks | 0.6200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913846854 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 2
258 Kč
213 Kč
bez DPH
14 % sleva
258 Kč
213 Kč
bez DPH
Skladem
765 Kč
632 Kč
bez DPH
14 % sleva
765 Kč
632 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích







