Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Umývátka
- Sapho PICCOLINO betonové umývátko 30,8x17cm, baterie vlevo, zelená PK30023
Sapho PICCOLINO betonové umývátko 30,8x17cm, baterie vlevo, zelená PK30023
- Kompletní specifikace
- Související zboží12
Sapho PICCOLINO betonové umývátko 30,8x17cm, baterie vlevo, zelená PK30023Skladem3 861 Kč3 191 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30,8x10,6x17 cm |
| Šířka | 308 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Beton |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 3.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913970733 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 12
3 251 Kč
2 687 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 251 Kč
2 687 Kč
bez DPH
Skladem
3 251 Kč
2 687 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 251 Kč
2 687 Kč
bez DPH
Skladem
3 251 Kč
2 687 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 251 Kč
2 687 Kč
bez DPH
Skladem
4 231 Kč
3 497 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 231 Kč
3 497 Kč
bez DPH
Skladem
417 Kč
345 Kč
bez DPH
14 % sleva
417 Kč
345 Kč
bez DPH
Skladem
1 015 Kč
839 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 015 Kč
839 Kč
bez DPH
Skladem
1 109 Kč
917 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 109 Kč
917 Kč
bez DPH
Skladem
3 251 Kč
2 687 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 251 Kč
2 687 Kč
bez DPH
Skladem
3 578 Kč
2 957 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 578 Kč
2 957 Kč
bez DPH
Skladem
4 231 Kč
3 497 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 231 Kč
3 497 Kč
bez DPH
Skladem
4 231 Kč
3 497 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 231 Kč
3 497 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích





















