Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- WC sedátka
- WC sedátka
- Sapho PHARO WC sedátko s LED podsvícením, Soft Close, Easy Take, bílá WX1315
Sapho PHARO WC sedátko s LED podsvícením, Soft Close, Easy Take, bílá WX1315
- Kompletní specifikace
Sapho PHARO WC sedátko s LED podsvícením, Soft Close, Easy Take, bílá WX1315Skladem1 453 Kč1 201 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 37,6x44,5 cm |
| Šířka | 376 mm |
| Hloubka | 445 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Oblé |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), LED podsvícení |
| Hmotnost / ks | 1.8800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913120084 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Duroplast
Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při tvarování plastu vlivem tepla a tlaku, někdy působením katalyzátorů.
SoftClose
Pomocí hydraulického systému víko i sedátko pomalu dopadají na mísu. Pozvolné sklápění sedátka i víka zaručuje bezpečnost a zabraňuje poškození sedátka i WC mísy/urinálu.

Zboží zařazeno v kategoriích













