Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Nástěnné koupelnové doplňky
- Držáky ručníků
- Kruhové držáky ručníků
- Sapho PERLA držák ručníků kruh, zlato PE0155
Sapho PERLA držák ručníků kruh, zlato PE0155
- Kompletní specifikace
Sapho PERLA držák ručníků kruh, zlato PE0155Skladem2 657 Kč2 196 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PERLA |
| Rozměr | 180x223x82 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 223 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák ručníků kruhový |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913865909 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 let |
Zboží zařazeno v kategoriích





