Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Sprchové baterie
- Sprchové baterie podomítkové
- Sapho PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, chrom XA53
Sapho PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, chrom XA53
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Sapho PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, chrom XA53Skladem8 990 Kč7 430 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 3 výstupy |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942082 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Související zboží 2
210 Kč
174 Kč
bez DPH
78 % sleva
210 Kč
174 Kč
bez DPH
Skladem
810 Kč
669 Kč
bez DPH
49 % sleva
810 Kč
669 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích






