Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Příslušenství k umyvadlům
- Ostatní příslušenství k umyvadlům
- Sapho OASIS podstavec pod umyvadlo, LED difuzor, ø 400x745mm, dub alabama AS708-H3331
Sapho OASIS podstavec pod umyvadlo, LED difuzor, ø 400x745mm, dub alabama AS708-H3331
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Sapho OASIS podstavec pod umyvadlo, LED difuzor, ø 400x745mm, dub alabama AS708-H3331Skladem15 910 Kč13 149 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x74,5 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 745 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | HPL laminát, PVC |
| Hmotnost / ks | 9.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913135880 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
HPL laminát
Kompaktní desky HPL, nebo-li vysokotlakého laminátu, jsou homogenním materiálem ideálním pro precizní zpracování. Jsou vhodné zejména do oblastí se zvláštními hygienickými požadavky a zvýšenými nároky na odolnost proti vlhkosti.
Související zboží 3
4 291 Kč
3 546 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 291 Kč
3 546 Kč
bez DPH
Skladem
3 010 Kč
2 488 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 010 Kč
2 488 Kč
bez DPH
Skladem
2 752 Kč
2 274 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 752 Kč
2 274 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








