Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x48cm, police ke stěně, bílá mat AS548-31
Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x48cm, police ke stěně, bílá mat AS548-31
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x48cm, police ke stěně, bílá mat AS548-31Skladem23 042 Kč19 043 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | OASIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x90,7x48 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 907 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika, Kompozit, PVC |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 18.8670 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913135743 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 6
3 173 Kč
2 622 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 173 Kč
2 622 Kč
bez DPH
Skladem
641 Kč
530 Kč
bez DPH
14 % sleva
641 Kč
530 Kč
bez DPH
Skladem
18 911 Kč
15 629 Kč
bez DPH
14 % sleva
18 911 Kč
15 629 Kč
bez DPH
Skladem
286 Kč
236 Kč
bez DPH
12 % sleva
286 Kč
236 Kč
bez DPH
Skladem
24 759 Kč
20 462 Kč
bez DPH
24 759 Kč
20 462 Kč
bez DPH
Skladem
3 775 Kč
3 120 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 775 Kč
3 120 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích















