Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Jedno umyvadlo
- Sapho NIRONA umyvadlová skříňka 82x51,5x43 cm, bílá NR085-3030
Sapho NIRONA umyvadlová skříňka 82x51,5x43 cm, bílá NR085-3030
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
Sapho NIRONA umyvadlová skříňka 82x51,5x43 cm, bílá NR085-3030Skladem11 773 Kč9 730 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NIRONA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 82x51,5x43 cm |
| Šířka | 820 mm |
| Výška | 515 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868818 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Korpus a zásuvky lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
Dodací lhůta cenové skupiny B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 6
3 027 Kč
2 502 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 027 Kč
2 502 Kč
bez DPH
Skladem
817 Kč
675 Kč
bez DPH
14 % sleva
817 Kč
675 Kč
bez DPH
Skladem
4 463 Kč
3 688 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 463 Kč
3 688 Kč
bez DPH
Skladem
4 463 Kč
3 688 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 463 Kč
3 688 Kč
bez DPH
Skladem
4 094 Kč
3 383 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 094 Kč
3 383 Kč
bez DPH
Skladem
255 Kč
211 Kč
bez DPH
12 % sleva
255 Kč
211 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích

































