Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Galerky
- Zrcadlové skříňky ze dřeva
- Sapho MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 60x70x16cm, levá/pravá, dub alabama MC060-0022
Sapho MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 60x70x16cm, levá/pravá, dub alabama MC060-0022
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Sapho MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 60x70x16cm, levá/pravá, dub alabama MC060-0022Skladem10 440 Kč8 628 Kč bez DPH
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIRRÓ |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x70x16 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 6.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 457 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 20.7401 kg |
| EAN | 8590913940477 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Barva LED: Studená bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Studená bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 5700 - 6500 K. Toto světlo je chladné, jasné a často s lehce modrým nádechem. Přirozeně podporuje bdělost, proto je vhodné do pracovních prostor a koupelen na osvětlení galerek a zrcadel.

Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.






































