Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Galerky
- Zrcadlové skříňky ze dřeva
- Sapho MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 3x dvířka, 120x70x16cm, borovice rustik MC121-0016
Sapho MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 3x dvířka, 120x70x16cm, borovice rustik MC121-0016
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Sapho MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 3x dvířka, 120x70x16cm, borovice rustik MC121-0016Skladem18 395 Kč15 202 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIRRÓ |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x70x16 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 10.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 791 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 37.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913897009 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Barva LED: Studená bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Studená bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 5700 - 6500 K. Toto světlo je chladné, jasné a často s lehce modrým nádechem. Přirozeně podporuje bdělost, proto je vhodné do pracovních prostor a koupelen na osvětlení galerek a zrcadel.

Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Související zboží 2
1 195 Kč
988 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 195 Kč
988 Kč
bez DPH
Skladem
2 399 Kč
1 983 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 399 Kč
1 983 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích




































