Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Umyvadla na desku
- Umývátka
- Sapho MINOR betonové umývátko na desku, Ø 26cm, antracit MR26016
Sapho MINOR betonové umývátko na desku, Ø 26cm, antracit MR26016
- Kompletní specifikace
- Související zboží14
Sapho MINOR betonové umývátko na desku, Ø 26cm, antracit MR26016Skladem4 085 Kč3 376 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 26x11 cm |
| Průměr | 260 mm |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 260 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Beton |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 2.4230 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913970603 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 14
1 109 Kč
917 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 109 Kč
917 Kč
bez DPH
Skladem
2 915 Kč
2 409 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 915 Kč
2 409 Kč
bez DPH
Skladem
2 915 Kč
2 409 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 915 Kč
2 409 Kč
bez DPH
Skladem
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
3 474 Kč
2 871 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 474 Kč
2 871 Kč
bez DPH
Skladem
417 Kč
345 Kč
bez DPH
14 % sleva
417 Kč
345 Kč
bez DPH
Skladem
3 793 Kč
3 135 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 793 Kč
3 135 Kč
bez DPH
Skladem
4 377 Kč
3 617 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 377 Kč
3 617 Kč
bez DPH
Skladem
3 793 Kč
3 135 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 793 Kč
3 135 Kč
bez DPH
Skladem
1 015 Kč
839 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 015 Kč
839 Kč
bez DPH
Skladem
2 915 Kč
2 409 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 915 Kč
2 409 Kč
bez DPH
Skladem
3 836 Kč
3 170 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 836 Kč
3 170 Kč
bez DPH
Skladem
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
2 915 Kč
2 409 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 915 Kč
2 409 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích





















