Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Umyvadlové skříňky
- Nábytek dle umyvadla
- Jedno umyvadlo
- Sapho MEDIENA umyvadlová skříňka 96x51x48,5cm, bílá mat/dub natural MD102
Sapho MEDIENA umyvadlová skříňka 96x51x48,5cm, bílá mat/dub natural MD102
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Sapho MEDIENA umyvadlová skříňka 96x51x48,5cm, bílá mat/dub natural MD102Skladem19 083 Kč15 771 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MEDIENA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 96x51x48,5cm |
| Šířka | 960 mm |
| Výška | 510 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Bílá mat, Hnědá |
| Dekor | Dub natural |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino/masiv |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 29.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868610 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Korpus skříněk: Cenová skupina A, B, C
Zásuvky a dvířka: Cenová skupina C
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 2
9 967 Kč
8 237 Kč
bez DPH
9 967 Kč
8 237 Kč
bez DPH
Skladem
856 Kč
707 Kč
bez DPH
14 % sleva
856 Kč
707 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích

































