Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Umyvadlové skříňky
- Nábytek dle umyvadla
- Jedno umyvadlo
- Sapho LOREA skříňka s umyvadlem 101x46x51,5cm (70+30cm), levá, bílá mat LE070-3131-L-01
Sapho LOREA skříňka s umyvadlem 101x46x51,5cm (70+30cm), levá, bílá mat LE070-3131-L-01
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
Sapho LOREA skříňka s umyvadlem 101x46x51,5cm (70+30cm), levá, bílá mat LE070-3131-L-01Skladem14 731 Kč12 174 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 101x46x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 37.2080 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913977718 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 6
497 Kč
411 Kč
bez DPH
12 % sleva
497 Kč
411 Kč
bez DPH
Skladem
856 Kč
707 Kč
bez DPH
14 % sleva
856 Kč
707 Kč
bez DPH
Skladem
817 Kč
675 Kč
bez DPH
14 % sleva
817 Kč
675 Kč
bez DPH
Skladem
533 Kč
440 Kč
bez DPH
14 % sleva
533 Kč
440 Kč
bez DPH
Skladem
13 554 Kč
11 202 Kč
bez DPH
14 % sleva
13 554 Kč
11 202 Kč
bez DPH
Skladem
12 092 Kč
9 993 Kč
bez DPH
14 % sleva
12 092 Kč
9 993 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích










































