Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Galerky
- Zrcadlové skříňky ze dřeva
- Sapho LINEX galerka s LED osvětlením, 80x70x15cm, jilm bardini LX080-0013
Sapho LINEX galerka s LED osvětlením, 80x70x15cm, jilm bardini LX080-0013
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Sapho LINEX galerka s LED osvětlením, 80x70x15cm, jilm bardini LX080-0013Skladem19 144 Kč15 821 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LINEX |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x70x15 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Barva | Béžová |
| Dekor | Jilm bardini |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 8.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 1212 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 22.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913896774 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Barva LED: Studená bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Studená bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 5700 - 6500 K. Toto světlo je chladné, jasné a často s lehce modrým nádechem. Přirozeně podporuje bdělost, proto je vhodné do pracovních prostor a koupelen na osvětlení galerek a zrcadel.

Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Související zboží 2
1 195 Kč
988 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 195 Kč
988 Kč
bez DPH
Skladem
290 Kč
240 Kč
bez DPH
55 % sleva
290 Kč
240 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích

































