Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Příslušenství k nábytku
- Sapho LED pásek 116cm, 1,2W, 6000K LED116
Sapho LED pásek 116cm, 1,2W, 6000K LED116
- Kompletní specifikace
Sapho LED pásek 116cm, 1,2W, 6000K LED116Skladem1 152 Kč952 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 116x0,7x1,5 cm |
| Délka | 1160 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hloubka | 15 mm |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230/12 V |
| Příkon | 1.20 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 93 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Hmotnost / ks | 1.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115608 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
Barva LED: Studená bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Studená bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 5700 - 6500 K. Toto světlo je chladné, jasné a často s lehce modrým nádechem. Přirozeně podporuje bdělost, proto je vhodné do pracovních prostor a koupelen na osvětlení galerek a zrcadel.

Zboží zařazeno v kategoriích






