Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Sprchové baterie
- Sprchové baterie podomítkové
- Sapho LATUS podomítková sprchová termostatická baterie, box, 3 výstupy, chrom 1102-63
Sapho LATUS podomítková sprchová termostatická baterie, box, 3 výstupy, chrom 1102-63
- Kompletní specifikace
- Související zboží8
Sapho LATUS podomítková sprchová termostatická baterie, box, 3 výstupy, chrom 1102-63Skladem3 990 Kč3 298 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 3 výstupy |
| Průtok (3 bar) | 21.590 l/min |
| Hmotnost / ks | 3.5080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913880551 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Související zboží 8
1 453 Kč
1 201 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 453 Kč
1 201 Kč
bez DPH
Skladem
210 Kč
174 Kč
bez DPH
78 % sleva
210 Kč
174 Kč
bez DPH
Skladem
11 601 Kč
9 588 Kč
bez DPH
14 % sleva
11 601 Kč
9 588 Kč
bez DPH
Skladem
568 Kč
469 Kč
bez DPH
14 % sleva
568 Kč
469 Kč
bez DPH
Skladem
1 195 Kč
988 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 195 Kč
988 Kč
bez DPH
Skladem
292 Kč
241 Kč
bez DPH
14 % sleva
292 Kč
241 Kč
bez DPH
Skladem
241 Kč
199 Kč
bez DPH
14 % sleva
241 Kč
199 Kč
bez DPH
Skladem
1 625 Kč
1 343 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 625 Kč
1 343 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích
















