Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Nástěnné koupelnové doplňky
- Držáky ručníků
- Jednoramenné držáky ručníků
- Sapho LARISSA držák ručníků 300mm, černá/měď mat WS009BC
Sapho LARISSA držák ručníků 300mm, černá/měď mat WS009BC
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Sapho LARISSA držák ručníků 300mm, černá/měď mat WS009BCSkladem1 797 Kč1 485 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 354x54x72 mm |
| Délka | 354 mm |
| Šířka | 354 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hloubka | 72 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5280 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997518 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 2
119 Kč
98 Kč
bez DPH
119 Kč
98 Kč
bez DPH
Skladem
103 Kč
85 Kč
bez DPH
14 % sleva
103 Kč
85 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








