Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Umyvadlové baterie
- Umyvadlové baterie stojánkové
- Sapho KRONY stojánková umyvadlová baterie, zlato mat GJ002GB
Sapho KRONY stojánková umyvadlová baterie, zlato mat GJ002GB
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
Sapho KRONY stojánková umyvadlová baterie, zlato mat GJ002GBSkladem3 259 Kč2 693 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLITER |
| 3D model | ANO |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 162 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 112 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 1.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116995 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Související zboží 4
128 Kč
106 Kč
bez DPH
8 % sleva
128 Kč
106 Kč
bez DPH
Skladem
598 Kč
494 Kč
bez DPH
14 % sleva
598 Kč
494 Kč
bez DPH
Skladem
1 797 Kč
1 485 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 797 Kč
1 485 Kč
bez DPH
Skladem
1 711 Kč
1 414 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 711 Kč
1 414 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











