Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Nábytkové sestavy
- Sapho Koupelnový set ELLA 60, 2x dvířka, bílá KSET-074
Sapho Koupelnový set ELLA 60, 2x dvířka, bílá KSET-074
- Kompletní specifikace
- Související zboží7
Sapho Koupelnový set ELLA 60, 2x dvířka, bílá KSET-074Skladem29 352 Kč24 258 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 600 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 457 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / set | 63.7000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913953903 |
| Záruka | 2 roky |
Barva LED: Studená bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Studená bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 5700 - 6500 K. Toto světlo je chladné, jasné a často s lehce modrým nádechem. Přirozeně podporuje bdělost, proto je vhodné do pracovních prostor a koupelen na osvětlení galerek a zrcadel.

Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Související zboží 7
512 Kč
423 Kč
bez DPH
14 % sleva
512 Kč
423 Kč
bez DPH
Skladem
255 Kč
211 Kč
bez DPH
12 % sleva
255 Kč
211 Kč
bez DPH
Skladem
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
241 Kč
199 Kč
bez DPH
14 % sleva
241 Kč
199 Kč
bez DPH
Skladem
709 Kč
586 Kč
bez DPH
14 % sleva
709 Kč
586 Kč
bez DPH
Skladem
1 883 Kč
1 556 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 883 Kč
1 556 Kč
bez DPH
Skladem
512 Kč
423 Kč
bez DPH
14 % sleva
512 Kč
423 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích













