Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Dřezové baterie
- Stojánkové dřezové baterie
- Sapho KIRKÉ CRYSTAL stojánková dřezová baterie, páčka krystal, chrom KI14KC
Sapho KIRKÉ CRYSTAL stojánková dřezová baterie, páčka krystal, chrom KI14KC
- Kompletní specifikace
Sapho KIRKÉ CRYSTAL stojánková dřezová baterie, páčka krystal, chrom KI14KCSkladem5 581 Kč4 612 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 303 mm |
| Hloubka | 190 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Výška výtoku | 224 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.4400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864575 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Zboží zařazeno v kategoriích






