Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Sprchové baterie
- Sprchové baterie podomítkové
- Sapho KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá páčka, zlato KI41NZ
Sapho KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá páčka, zlato KI41NZ
- Kompletní specifikace
- Související zboží8
Sapho KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá páčka, zlato KI41NZSkladem4 119 Kč3 404 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ BLACK |
| Šířka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.9100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931833 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Související zboží 8
679 Kč
561 Kč
bez DPH
14 % sleva
679 Kč
561 Kč
bez DPH
Skladem
937 Kč
774 Kč
bez DPH
14 % sleva
937 Kč
774 Kč
bez DPH
Skladem
1 195 Kč
988 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 195 Kč
988 Kč
bez DPH
Skladem
3 087 Kč
2 551 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 087 Kč
2 551 Kč
bez DPH
Skladem
4 205 Kč
3 475 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 205 Kč
3 475 Kč
bez DPH
Skladem
4 033 Kč
3 333 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 033 Kč
3 333 Kč
bez DPH
Skladem
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
6 355 Kč
5 252 Kč
bez DPH
14 % sleva
6 355 Kč
5 252 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích













